O MNIE

Cześć! Nazywam się Kasia Rękawek, jestem fotografką i autorką tego bloga. Cieszę się, że tu jesteś!

Fotografia towarzyszy mi od wielu, wielu lat. Żeby ktoś nie powiedział, że wyolbrzymiam – określając to liczbami – od lat 15. Wtedy zrobiłam pierwsze zdjęcia koncertowe. Tak, od tego zaczynałam. Co więcej, robiłam wtedy zdjęcia aparatem analogowym! Później, wraz z pojawieniem się dzieci, nastała fascynacja sesjami rodzinnymi i lifestyle’owymi. Doskonale czuję się w fotografii reportażowej, a teraz wkręciłam się w portret i pracę w studio.

O BLOGU

Fotografia jest dla mnie prawdziwą pasją, a od kilku lat pracą, dlatego chciałabym, aby w najbliższej przyszłości strona ta rozwinęła się w tym kierunku, by miała charakter fotograficzny.

Poszukiwałam także miejsca, gdzie mogłabym wrzucać zdjęcia z naszych podróży, więc na blogu pojawią się również foto-opowieści z drogi. Chciałabym by to miejsce było dla Was również bazą z inspiracjami podróżniczymi, choć do bloga podróżniczego z prawdziwego zdarzenia na pewno będzie mu daleko.

Stworzyłam to miejsce, żeby podzielić się z Wami moją wizją fotografii oraz swoimi pasjami. To blog o pasji do fotografii i podróży. O uwiecznianiu piękna w codzienności.

Niezwykle cieszę się, że jesteś na moim blogu. Mam nadzieję, że tematy tego miejsca zaciekawią Cię na tyle, że chętnie będziesz tu wracać. To będzie bowiem znaczyło, że dobrze zrobiłam słuchając znajomych, gdy mówili „załóż w końcu bloga”.